Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 513 501 051

Wycena

FORMULARZ WYCENY

Wyceny dokonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-17. W przypadku nieotrzymania wyceny w ciągu 2h od wysłania formularza, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy na dane z zakładki "kontakt".
W przypadku pilnych zleceń prosimy od razu o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Uwaga: wycena nie obliguje do złożenia zamówienia.


Informujemy, że tłumaczymy na wszystkie języki świata!

--wybierz--
--wybierz--
--wybierz--
--wybierz--
--wybierz--

Pliki/dokumenty do tłumaczenia (obsługiwane formaty: jpg, png ,tiff, pdf, doc, docx; maksymalny rozmiar pliku: 5 MB)
W przypadku plików większych niż 5 MB prosimy o przesłanie bezpośrednio na adres: biuro@verbo.com.pl

Dodaj plik
Nie wybrano pliku
dodaj kolejny plik
--wybierz--

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Telefon kontaktowy: 513 501 051

Gotowe Tłumaczenia dostarczamy na każdy z możliwych sposobów (e-mail, fax, poczta, kurier, odbiór osobisty). Jesteśmy w stanie dostarczyć Tłumaczenia w dowolne miejsce, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

Nie ważne gdzie znajduje się siedziba Państwa firmy bądź gdzie Państwo zamieszkujecie – Biuro Tłumaczeń Verbo działa globalnie oddając do Państwa usług grono wykwalifikowanych pracowników i partnerów.

Zaznacz wymagane pola

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie) w związku z wyceną i realizacją usługi tłumaczenia.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Gaszka Mateusz, 00-503 Warszawa Ul. Żurawia 6/12 lokal 508a NIP: 647-247-76-23 Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdziecie pañstwo na stronie www.verbo.com.pl/rodo

Biuro tłumaczeń Verbo

Biuro tłumaczeń Verbo świadczy usługi z zakresu tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych na terenie całego kraju, a także w obrębie Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w takich miastach, jak Warszawa(siedziba), Katowice, Rybnik, Ostrava, Opava, Bohumin, Czeski Cieszyn i wiele innych. W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo tłumaczy różnych języków.

Pokaż Ukryj

Tłumacz angielskiego

W dzisiejszych czasach angielski uważany jest za język międzynarodowy. Za jego pośrednictwem prowadzi się więc interesy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. O ile do rozmów wystarczy znajomość na poziomie komunikatywnym, o tyle do spisywania dokumentów niezbędny jest tłumacz przysięgły.

Tłumacz włoskiego

Jednym z ważniejszych języków w Unii Europejskiej jest również język włoski. Niestety w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. Jednak jeśli zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z włoskiego na polski lub odwrotnie czy też odbycia spotkania z włoskimi kontrahentami, biuro tłumaczeń Verbo jest do Państwa dyspozycji.

Tłumacz czeskiego

W naszym kraju uważa się, że język czeski jest trudny i dziwny. Od lat Czechy pozostają jednak sąsiadami Polski. Wspólne interesy są więc nieuniknione, co oznacza, że rozmowy również.

Tłumacz rosyjskiego

O ile kiedyś w polskich szkołach lekcje języka rosyjskiego były obowiązkowe, o tyle dziś niewielu Polaków potrafi posługiwać się tym językiem. Wobec tego, w razie potrzeby biuro Verbo służy pomocą.

Tłumacz francuskiego

Język francuski prócz tego, że piękny, jest również bardzo trudny. Nie każdy miał kiedykolwiek okazję by w ogóle podjąć próbę nauki, a wielu poddało się po kilku lekcjach. W prowadzeniu interesów z zagranicznymi kontrahentami w języku francuskim pomogą więc tłumacze z biura Verbo.

Tłumacz niemieckiego

Niezależnie od tego czy to tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia techniczne w języku niemieckim, ważne aby dokumenty były spisane w sposób profesjonalny. Dlatego polecamy Państwa uwadze specjalistów w dziedzinie języka niemieckiego działających w biurze Verbo.