Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 513 501 051

Cennik

GRUPA JĘZYKOWA JĘZYKI W GRUPIE NA JĘZYK POLSKI */** NA JĘZYK OBCY */**
I grupa językowa angielski, francuski, niemiecki, rosyjski od 29 zł od 30 zł
II grupa językowa hiszpański, portugalski, włoski, białoruski, czeski, słowacki, ukraiński, bułgarski od 36 zł od 38 zł
III grupa językowa szwedzki, chorwacki, duński, grecki, litewski, łotewski, niderlandzki, norweski, rumuński, serbski, węgierski, słoweński od 48 zł od 52 zł
IV grupa językowa  japoński, chiński, arabski, turecki, pozostałe języki od 67 zł od 74 zł

 

*Stawka netto za stronę w trybie zwykłym / podane ceny są cenami orientacyjnymi.
**Cena tłumaczeń przysięgłych ustalana jest indywidualnie.

 

Przy wycenie zlecenia uwzględniamy przede wszystkim dwa czynniki:

1

Ilość tekstu.

Tutaj podstawową jednostką miary jest strona rozliczeniowa. Strona rozliczeniowa to 1800 znaków (liczone ze spacjami).

2

Tryb tłumaczenia:

  • tryb zwykły: do 5 stron dziennie
  • tryb ekspresowy: do 6-12 stron dziennie (+25%)
  • tryb superekspresowy: 12-20 stron na ten sam dzień (+50%)
  • powyżej 20 stron na ten sam dzień – stawkę ustalamy indywidualnie.

INFORMACJE

O nas

Biuro Tłumaczeń Verbo w Warszawie jest Centralą Europejskiej Grupy Tłumaczeń Verbo. Świadczymy usługi szeroko pojętych tłumaczeń językowych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Biurem Tłumaczeń, którego misją jest świadczenie profesjonalnych usług translatorskich przez kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Dlaczego my?

W Biurze Tłumaczeń Verbo otrzymują Państwo gwarancję terminowości, wysokiego poziomu merytorycznego wykonanego zlecenia oraz pełnej poufności powierzanych dokumentów.

Biuro tłumaczeń Verbo

Biuro tłumaczeń Verbo świadczy usługi z zakresu tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych na terenie całego kraju, a także w obrębie Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w takich miastach, jak Warszawa(siedziba), Katowice, Rybnik, Ostrava, Opava, Bohumin, Czeski Cieszyn i wiele innych. W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo tłumaczy różnych języków.

Pokaż Ukryj

Tłumacz angielskiego

W dzisiejszych czasach angielski uważany jest za język międzynarodowy. Za jego pośrednictwem prowadzi się więc interesy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. O ile do rozmów wystarczy znajomość na poziomie komunikatywnym, o tyle do spisywania dokumentów niezbędny jest tłumacz przysięgły.

Tłumacz włoskiego

Jednym z ważniejszych języków w Unii Europejskiej jest również język włoski. Niestety w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. Jednak jeśli zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z włoskiego na polski lub odwrotnie czy też odbycia spotkania z włoskimi kontrahentami, biuro tłumaczeń Verbo jest do Państwa dyspozycji.

Tłumacz czeskiego

W naszym kraju uważa się, że język czeski jest trudny i dziwny. Od lat Czechy pozostają jednak sąsiadami Polski. Wspólne interesy są więc nieuniknione, co oznacza, że rozmowy również.

Tłumacz rosyjskiego

O ile kiedyś w polskich szkołach lekcje języka rosyjskiego były obowiązkowe, o tyle dziś niewielu Polaków potrafi posługiwać się tym językiem. Wobec tego, w razie potrzeby biuro Verbo służy pomocą.

Tłumacz francuskiego

Język francuski prócz tego, że piękny, jest również bardzo trudny. Nie każdy miał kiedykolwiek okazję by w ogóle podjąć próbę nauki, a wielu poddało się po kilku lekcjach. W prowadzeniu interesów z zagranicznymi kontrahentami w języku francuskim pomogą więc tłumacze z biura Verbo.

Tłumacz niemieckiego

Niezależnie od tego czy to tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia techniczne w języku niemieckim, ważne aby dokumenty były spisane w sposób profesjonalny. Dlatego polecamy Państwa uwadze specjalistów w dziedzinie języka niemieckiego działających w biurze Verbo.