Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 513 501 051

Kontakt

EUROPEJSKA GRUPA TŁUMACZENIOWA VERBO

Centrala:
00-102 Warszawa ul. Marszałkowska 111
Czynne: poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Obsługa E-mail 24h: biuro@verbo-tlumaczenia.pl lub biuro@verbo.com.pl

W przypadku wizyt osobistych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Infolinia Centrali: 513 501 051 lub 515 018 776

https://www.facebook.com/verbotlumaczenia/


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie) w związku z wyceną i realizacją usługi tłumaczenia.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Gaszka Mateusz, 00-102 Warszawa ul. Marszałkowska 111 NIP: 647-247-76-23
Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdziecie państwo na stronie www.verbo.com.pl/rodo/


 

 

Poniżej prezentujemy spółki należące do naszej grupy i świadczące usługi tłumaczeniowe w Europie Środkowej:

 

ŚLĄSKIE CENTRUM TŁUMACZEŃ

www.sct-tlumaczenia.pl
Biura w: Katowicach, Rybniku, Raciborzu, Rydułtowach

OSTRAWSKIE BIURO TŁUMACZEŃ

www.preklady-ostrava.cz
Biura w: Ostravie, Opavie, Karvinie, Havirovie, Krnovie, Czeskim Cieszynie, Frydku-Mistku, Bohuminie

 

Dane do rozliczeń:
Verbo Gaszka Mateusz
NIP: 647-247-76-23
Nr rachunku bankowego PKO BP: 28 1020 2472 0000 6602 0480 3815

Biuro tłumaczeń Verbo

Biuro tłumaczeń Verbo świadczy usługi z zakresu tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych na terenie całego kraju, a także w obrębie Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w takich miastach, jak Warszawa(siedziba), Katowice, Rybnik, Ostrava, Opava, Bohumin, Czeski Cieszyn i wiele innych. W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo tłumaczy różnych języków.

Pokaż Ukryj

Tłumacz angielskiego

W dzisiejszych czasach angielski uważany jest za język międzynarodowy. Za jego pośrednictwem prowadzi się więc interesy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. O ile do rozmów wystarczy znajomość na poziomie komunikatywnym, o tyle do spisywania dokumentów niezbędny jest tłumacz przysięgły.

Tłumacz włoskiego

Jednym z ważniejszych języków w Unii Europejskiej jest również język włoski. Niestety w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. Jednak jeśli zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z włoskiego na polski lub odwrotnie czy też odbycia spotkania z włoskimi kontrahentami, biuro tłumaczeń Verbo jest do Państwa dyspozycji.

Tłumacz czeskiego

W naszym kraju uważa się, że język czeski jest trudny i dziwny. Od lat Czechy pozostają jednak sąsiadami Polski. Wspólne interesy są więc nieuniknione, co oznacza, że rozmowy również.

Tłumacz rosyjskiego

O ile kiedyś w polskich szkołach lekcje języka rosyjskiego były obowiązkowe, o tyle dziś niewielu Polaków potrafi posługiwać się tym językiem. Wobec tego, w razie potrzeby biuro Verbo służy pomocą.

Tłumacz francuskiego

Język francuski prócz tego, że piękny, jest również bardzo trudny. Nie każdy miał kiedykolwiek okazję by w ogóle podjąć próbę nauki, a wielu poddało się po kilku lekcjach. W prowadzeniu interesów z zagranicznymi kontrahentami w języku francuskim pomogą więc tłumacze z biura Verbo.

Tłumacz niemieckiego

Niezależnie od tego czy to tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia techniczne w języku niemieckim, ważne aby dokumenty były spisane w sposób profesjonalny. Dlatego polecamy Państwa uwadze specjalistów w dziedzinie języka niemieckiego działających w biurze Verbo.