Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 513 501 051

Tłumaczenia

TŁUMACZENIA PISEMNE I USTNE

Przełamujemy wszystkie bariery. Jesteśmy w stanie sprostać prawie każdej Państwa potrzebie związanej z tłumaczeniami.

Dysponujemy ogromnym zespołem doświadczonych tłumaczy, co pozwala nam świadczyć usługi translatorskie praktycznie w większości języków świata.

Gwarantujemy rzetelny i fachowy przekład oraz bezwzględne zachowanie poufności powierzanych nam dokumentów.
Jesteśmy renomowanym dostawcą usług tłumaczeniowych dlatego nigdy nie „chodzimy na skróty”. Nasi tłumacze i weryfikatorzy to tylko i wyłącznie osoby z udokumentowanym dorobkiem tłumaczeniowym.

Obsługujemy projekt tłumaczeniowe z takich dziedzin jak m. in.:
• Prawo
• Medycyna
• Farmacja
• Biotechnologia
• Projekty techniczne (instrukcje obsługi itp.)
• Marketing
• IT
• Lokalizacja www

Oczywiście nasze usługi nie są zawężone jedynie do powyższych. Jeżeli mają Państwo potrzebę tłumaczeniową związaną z jakąkolwiek dziedziną to serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Wśród ponad 300 naszych tłumaczy prawie na pewno jest osoba specjalizująca się w Państwa tematyce.

Oddaj swoje sprawy w ręce profesjonalistów!

Tagi dla wyszukiwarek:
tłumacz czeskiego Warszawa, tłumacz włoskiego Warszawa, tłumacz rosyjskiego Warszawa, tłumacz niemieckiego Warszawa, tłumacz francuskiego Warszawa, tłumacz angielskiego Warszawa

INFORMACJE

Dla tłumaczy

Jesteś specjalistą w tłumaczeniu danego języka? Zapraszamy Cię do współpracy. Stale poszukujemy wysokiej jakości współpracowników z dorobkiem tłumaczeniowym.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem tłumaczeń ustnych i pisemnych oraz do składania zapytań ofertowych za pomocą formularza wyceny.

Kontakt

Infolinia Centrali: +48 513 501 051. Obsługa E-mail 24h: biuro@verbo-tlumaczenia.pl; biuro@verbo.com.pl

Biuro tłumaczeń Verbo

Biuro tłumaczeń Verbo świadczy usługi z zakresu tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych na terenie całego kraju, a także w obrębie Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w takich miastach, jak Warszawa(siedziba), Katowice, Rybnik, Ostrava, Opava, Bohumin, Czeski Cieszyn i wiele innych. W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo tłumaczy różnych języków.

Pokaż Ukryj

Tłumacz angielskiego

W dzisiejszych czasach angielski uważany jest za język międzynarodowy. Za jego pośrednictwem prowadzi się więc interesy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. O ile do rozmów wystarczy znajomość na poziomie komunikatywnym, o tyle do spisywania dokumentów niezbędny jest tłumacz przysięgły.

Tłumacz włoskiego

Jednym z ważniejszych języków w Unii Europejskiej jest również język włoski. Niestety w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. Jednak jeśli zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z włoskiego na polski lub odwrotnie czy też odbycia spotkania z włoskimi kontrahentami, biuro tłumaczeń Verbo jest do Państwa dyspozycji.

Tłumacz czeskiego

W naszym kraju uważa się, że język czeski jest trudny i dziwny. Od lat Czechy pozostają jednak sąsiadami Polski. Wspólne interesy są więc nieuniknione, co oznacza, że rozmowy również.

Tłumacz rosyjskiego

O ile kiedyś w polskich szkołach lekcje języka rosyjskiego były obowiązkowe, o tyle dziś niewielu Polaków potrafi posługiwać się tym językiem. Wobec tego, w razie potrzeby biuro Verbo służy pomocą.

Tłumacz francuskiego

Język francuski prócz tego, że piękny, jest również bardzo trudny. Nie każdy miał kiedykolwiek okazję by w ogóle podjąć próbę nauki, a wielu poddało się po kilku lekcjach. W prowadzeniu interesów z zagranicznymi kontrahentami w języku francuskim pomogą więc tłumacze z biura Verbo.

Tłumacz niemieckiego

Niezależnie od tego czy to tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia techniczne w języku niemieckim, ważne aby dokumenty były spisane w sposób profesjonalny. Dlatego polecamy Państwa uwadze specjalistów w dziedzinie języka niemieckiego działających w biurze Verbo.