Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 513 501 051

Referencje

Poniżej prezentujemy Państwu niektóre z naszych referencji – jako, że jesteśmy międzynarodowym Biurem Tłumaczeń, niektóre z nich sa wystawione na nasze zagraniczne oddziały.

URSUS S.A.

Tema Retail PL Sp. z o.o.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Eskom

Herine Films

Decrust Sp. z o.o.

Conbelts S.A.

Alfa Progres Sp. z o.o.

EgoVita Sp. z o.o.

IQProjects sp. z o.o.

Polska Kompania Reklamowa s.c.

Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw “Kamila Jędrzycka”

Biuro Tłumaczeń “SENS”

SKYBRIDGE Sp. z o.o.

ZRUG Zabrze S.A.

Prolexico

Rybnickie Biuro Nieruchomości

Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe TRANSGÓR

HERMENEUS

100 Agencja Tłumaczeń

Biuro tłumaczeń Verbo

Biuro tłumaczeń Verbo świadczy usługi z zakresu tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych na terenie całego kraju, a także w obrębie Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w takich miastach, jak Warszawa(siedziba), Katowice, Rybnik, Ostrava, Opava, Bohumin, Czeski Cieszyn i wiele innych. W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo tłumaczy różnych języków.

Pokaż Ukryj

Tłumacz angielskiego

W dzisiejszych czasach angielski uważany jest za język międzynarodowy. Za jego pośrednictwem prowadzi się więc interesy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. O ile do rozmów wystarczy znajomość na poziomie komunikatywnym, o tyle do spisywania dokumentów niezbędny jest tłumacz przysięgły.

Tłumacz włoskiego

Jednym z ważniejszych języków w Unii Europejskiej jest również język włoski. Niestety w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. Jednak jeśli zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z włoskiego na polski lub odwrotnie czy też odbycia spotkania z włoskimi kontrahentami, biuro tłumaczeń Verbo jest do Państwa dyspozycji.

Tłumacz czeskiego

W naszym kraju uważa się, że język czeski jest trudny i dziwny. Od lat Czechy pozostają jednak sąsiadami Polski. Wspólne interesy są więc nieuniknione, co oznacza, że rozmowy również.

Tłumacz rosyjskiego

O ile kiedyś w polskich szkołach lekcje języka rosyjskiego były obowiązkowe, o tyle dziś niewielu Polaków potrafi posługiwać się tym językiem. Wobec tego, w razie potrzeby biuro Verbo służy pomocą.

Tłumacz francuskiego

Język francuski prócz tego, że piękny, jest również bardzo trudny. Nie każdy miał kiedykolwiek okazję by w ogóle podjąć próbę nauki, a wielu poddało się po kilku lekcjach. W prowadzeniu interesów z zagranicznymi kontrahentami w języku francuskim pomogą więc tłumacze z biura Verbo.

Tłumacz niemieckiego

Niezależnie od tego czy to tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia techniczne w języku niemieckim, ważne aby dokumenty były spisane w sposób profesjonalny. Dlatego polecamy Państwa uwadze specjalistów w dziedzinie języka niemieckiego działających w biurze Verbo.