Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 513 501 051

Usługi konsultingowe

USŁUGI KONSULTINGOWE

Oferujemy Państwu usługi konsultingowe wykonywane w językach polskim, angielskim i czeskim. Posiadamy własne biura zarówno w Polsce (Warszawa, Katowice) jak i Czechach (Ostrava).

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji jak i osób prywatnych.

W zakres naszych usług wchodzą między innymi:

– pomoc w bieżących sprawach urzędowych i formalnych
– wykonywanie telefonów na zlecenie w językach obcych (angielski i czeski)
– wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych za granicą (w językach angielskim i czeskim)
– pomoc w zakładaniu firm/oddziałów/przedstawicielstw na rynkach czeskim i słowackim
– inne usługi konsultingowe według indywidualnych ustaleń

Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie zgodnie z zakresem potrzebnej pomocy.

Zapraszamy do kontaktu w językach polskim, angielskim i czeskim pod numerem telefonu: + 48 513 501 051 lub e-mail: biuro@verbo.com.pl

 

CONSULTING SERVICES

We offer consulting services in Polish, English and Czech. Our offices are located in Poland (Warsaw, Katowice) and Czech Republic (Ostrava).

We address our offer to companies and institutions as well as individual clients.

Our services include but are not limited to:

– help in dealing with administrative procedures
– handling ordered phone calls in foreign languages (English and Czech)
– searching for potential business partners abroad (in English and Czech)
– help in setting up companies/branches/representative officesin Czech and Slovak markets
– other consulting services according to individual arrangements.

Prices of our services are agreed on an individual basis according to the range of the help needed.

Contact us in Polish, English and Czech calling: + 48 513 501 051 or writing to: e-mail: biuro@verbo.com.pl

Biuro tłumaczeń Verbo

Biuro tłumaczeń Verbo świadczy usługi z zakresu tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych na terenie całego kraju, a także w obrębie Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w takich miastach, jak Warszawa(siedziba), Katowice, Rybnik, Ostrava, Opava, Bohumin, Czeski Cieszyn i wiele innych. W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo tłumaczy różnych języków.

Pokaż Ukryj

Tłumacz angielskiego

W dzisiejszych czasach angielski uważany jest za język międzynarodowy. Za jego pośrednictwem prowadzi się więc interesy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. O ile do rozmów wystarczy znajomość na poziomie komunikatywnym, o tyle do spisywania dokumentów niezbędny jest tłumacz przysięgły.

Tłumacz włoskiego

Jednym z ważniejszych języków w Unii Europejskiej jest również język włoski. Niestety w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. Jednak jeśli zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z włoskiego na polski lub odwrotnie czy też odbycia spotkania z włoskimi kontrahentami, biuro tłumaczeń Verbo jest do Państwa dyspozycji.

Tłumacz czeskiego

W naszym kraju uważa się, że język czeski jest trudny i dziwny. Od lat Czechy pozostają jednak sąsiadami Polski. Wspólne interesy są więc nieuniknione, co oznacza, że rozmowy również.

Tłumacz rosyjskiego

O ile kiedyś w polskich szkołach lekcje języka rosyjskiego były obowiązkowe, o tyle dziś niewielu Polaków potrafi posługiwać się tym językiem. Wobec tego, w razie potrzeby biuro Verbo służy pomocą.

Tłumacz francuskiego

Język francuski prócz tego, że piękny, jest również bardzo trudny. Nie każdy miał kiedykolwiek okazję by w ogóle podjąć próbę nauki, a wielu poddało się po kilku lekcjach. W prowadzeniu interesów z zagranicznymi kontrahentami w języku francuskim pomogą więc tłumacze z biura Verbo.

Tłumacz niemieckiego

Niezależnie od tego czy to tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia techniczne w języku niemieckim, ważne aby dokumenty były spisane w sposób profesjonalny. Dlatego polecamy Państwa uwadze specjalistów w dziedzinie języka niemieckiego działających w biurze Verbo.