Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 513 501 051

Cennik

GRUPA JĘZYKOWA JĘZYKI W GRUPIE TŁUMACZENIA
KONSEKUTYWNE (GODZ.) *
TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE (GODZ.) */**
I grupa językowa angielski, francuski, niemiecki, rosyjski od 135 zł od 140 zł
II grupa językowa hiszpański, portugalski, włoski, białoruski, czeski, słowacki, ukraiński, bułgarski od 145 zł od 150 zł
III grupa językowa szwedzki, chorwacki, duński, grecki, litewski, łotewski, niderlandzki, norweski, rumuński, serbski, węgierski, słoweński wycena indywidualna wycena indywidualna
IV grupa językowa  japoński, chiński, arabski, turecki, pozostałe języki wyc. indywidualna wyc. indywidualna

 

*Cena tłumaczeń przysięgłych ustalana jest indywidualnie.
**Stawka netto dla jednego tłumacza.

 

W przypadku tłumaczeń ustnych podstawą rozliczeń są bloki czasowe.

1

Tłumaczenia konsekutywne: długość bloku to 2 godziny zegarowe.
2

Tłumaczenia symultaniczne: długość boku to 4 godziny zegarowa (realizowane przez zespół dwóch tłumaczy).

INFORMACJE

O nas

Biuro Tłumaczeń Verbo w Warszawie jest Centralą Europejskiej Grupy Tłumaczeń Verbo. Świadczymy usługi szeroko pojętych tłumaczeń językowych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Biurem Tłumaczeń, którego misją jest świadczenie profesjonalnych usług translatorskich przez kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Dlaczego my?

W Biurze Tłumaczeń Verbo otrzymują Państwo gwarancję terminowości, wysokiego poziomu merytorycznego wykonanego zlecenia oraz pełnej poufności powierzanych dokumentów.

Biuro tłumaczeń Verbo

Biuro tłumaczeń Verbo świadczy usługi z zakresu tłumaczeń zwykłych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych na terenie całego kraju, a także w obrębie Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w takich miastach, jak Warszawa(siedziba), Katowice, Rybnik, Ostrava, Opava, Bohumin, Czeski Cieszyn i wiele innych. W każdym z naszych oddziałów znajdą Państwo tłumaczy różnych języków.

Pokaż Ukryj

Tłumacz angielskiego

W dzisiejszych czasach angielski uważany jest za język międzynarodowy. Za jego pośrednictwem prowadzi się więc interesy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. O ile do rozmów wystarczy znajomość na poziomie komunikatywnym, o tyle do spisywania dokumentów niezbędny jest tłumacz przysięgły.

Tłumacz włoskiego

Jednym z ważniejszych języków w Unii Europejskiej jest również język włoski. Niestety w naszym kraju nie cieszy się on zbyt dużą popularnością. Jednak jeśli zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z włoskiego na polski lub odwrotnie czy też odbycia spotkania z włoskimi kontrahentami, biuro tłumaczeń Verbo jest do Państwa dyspozycji.

Tłumacz czeskiego

W naszym kraju uważa się, że język czeski jest trudny i dziwny. Od lat Czechy pozostają jednak sąsiadami Polski. Wspólne interesy są więc nieuniknione, co oznacza, że rozmowy również.

Tłumacz rosyjskiego

O ile kiedyś w polskich szkołach lekcje języka rosyjskiego były obowiązkowe, o tyle dziś niewielu Polaków potrafi posługiwać się tym językiem. Wobec tego, w razie potrzeby biuro Verbo służy pomocą.

Tłumacz francuskiego

Język francuski prócz tego, że piękny, jest również bardzo trudny. Nie każdy miał kiedykolwiek okazję by w ogóle podjąć próbę nauki, a wielu poddało się po kilku lekcjach. W prowadzeniu interesów z zagranicznymi kontrahentami w języku francuskim pomogą więc tłumacze z biura Verbo.

Tłumacz niemieckiego

Niezależnie od tego czy to tłumaczenia zwykłe czy tłumaczenia techniczne w języku niemieckim, ważne aby dokumenty były spisane w sposób profesjonalny. Dlatego polecamy Państwa uwadze specjalistów w dziedzinie języka niemieckiego działających w biurze Verbo.